16. november 2015

Õpilood jätkuvad

Olime rõõmuga nõus osalema KIK projektis ja sõitma 4.novembril Tallinna loomaaeda.

Bussisõidu ajal jõudsime niikaugele, et jagasime üksteisele internetiühendust kel vaja, installisime paari minutiga mitu uut veebilinki või avasime varem allalaaditud rakendused, mis kõik viisid loodusõpetuse, matemaatika, inglise keele, kunsti või loogika põnevate ülesanneteni. Kõik selleks, et kasutada mõistlikult bussisõidu väärtuslikku aega üheskoos õppimiseks.

3.c, 3.e ja 4.e lapsed said ise endale kas Math Duel, Animal sounds, Wonder Zoo, Draw Animals, Brain Dots, Math Maniac, Taskutark, SandDrow Free rakendusi avada ja loomulikult täideti neid ülesandeid palju meelsamini kui õpetaja antud kohustuslikke harjutusi.

Usinad lapsed askeldasid nutiasjade kallal peaaegu sama vilunult nagu arvutiõpetaja Taimi. Näiteks Kaspar oli lahke wifi salasõna jagaja, Rebeka õpetas teistele kuidas saata bluetoothi kaudu loomaaias tehtud pilete, uusi õpetlikke mänge pakkusid nii Carl kui ka Harry. Usaldusväärsetest allikatest kuulsime, et nii mõnedki kaasaegsed lapsevanemad kasutavad lastelt saadud Lumosity või Brain Dots rakendusi mõttetöö treenimiseks.

Kokkuvõttes võime öelda, et oli tore päev ning nägime, et elame 21.sajandil, interneti ja tehnika ajastul, kus kõik on omavahel omamoodi suhtluses ja sõbrad.

2 kommentaari: